MTB velomaratons – Svente 2017.

16.septembrī Sventē notika MTB velomaratons – sacensību sērijas „LiVelo Kauss kalnu riteņbraukšanā 2017” sestais posms. Šajā saulainajā dienā uz starta stājās vairāk nekā simts aktīvas atpūtas cienītāji, lai mestu izaicinājumu Latgales bezceļiem un milzīgajām dubļu peļķēm un pēc lietus slidenajām meža takām.

Šis bija trešais maratons, kuru organizēja klubs „Sniegpulkstenīte”. Sacensību dienā dalībniekiem paveicās, jo bija diezgan silti, spīdēja saule, taču trases kvalitāti ietekmēja divas nedēļas ilgās lietavas. Tāpēc dalībnieki atzina, ka 5 km, 21 km un 39 km distance tik tiešām bija interesanta – meža ceļi, takas un lauks. Stāvi kāpumi mijās ar gariem nobraucieniem, savukārt zemākās vietās sportistiem bija jācīnās ar lietus izskalotiem ceļiem. Taču, neskatoties uz to, dalībnieki pārvarēja visas grūtības un sasniedza finišu.

Velokluba “Selonia “ dalībnieki godam nobrauca šo ne vieglo velomaratonu, pieveicot kalnus, dubļainos nobraucienus, mitrās pielijušās pļavasJ iztiekot bez kritieniem un izcīnot godalgotās vietas.

Paldies , Tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte” par jauko uzņemšanu.

Selonia komandas braucējiem sekojoši rezultāti:

  • Gints Grinbergs (Viesītes novads) 8.vieta (V-30)
  • Juris Kuzņecovs (Viesītes novads) 3.vieta (V-50)
  • Juris Zlobins (Aknīste) 16.vieta (V-30)
  • Evita Bauska (Viesītes novads) 3.vieta( S-19 )
  • Niks Zlobins (Aknīste)4.vieta (V-12)