Velokross “Sēlijas Pērle 2017”

Noslēdzies LiVelo Kausa MTB 4.posms – Velokross “Sēlijas Pērle 2017”

19.augustā Aknīstes novada Gārsenē, gleznainās Dienvidsusējas upītes krastos, norisinājās aizraujošais velokross “Sēlijas Pērle 2017”. Līdz ar šīm sacensībām aizvadīts jau ceturtais LiVelo Kausa 2017 posms, kas ieviesis korekcijas gan individuālajā, gan komandu kopvērtējumā, tādējādi cīņu par uzvaru kausa kopvērtējumā padarot vēl interesantāku.

Jāatzīst, ka tveice un karstums, kas šajā dienā valdīja Latvijā, prasīja daudz spēka un izturības no sacensību dalībniekiem, diemžēl liels skaits dalībnieku tādēļ arī izstājās no sacensībām. Kā patīkams veldzējums un uzmundrinājums sacensību dalībniekiem savukārt kalpoja Dienvidsusējas upīte un līdzjutēju sagādātās ūdens šļakatas.

Visus riteņbraukšanas entuziastus aicinām piedalīties LiVelo kausa 2017 5.posmā 2.septembrī, kad pirmo reizi MTB maratona tipa sacensības norisināsies Jēkabpilī. Starta vieta – Jēkabpils Mežaparks – jau ir zināma daudziem riteņbraucējiem no mazākām velosacensībām, bet trases maršrutā esošais Melnais sils būs kārtīgs pārsteigums īstiem MTB cienītājiem. Var tikai pabrīnīties cik vēl daudz interesantu un ar velo neiebrauktu vietu ir sastopamas Latvijā!

Sacensību mērķis ir veicināt iedzīvotāju sportisko aktivitāti, popularizēt riteņbraukšanu un velosportu kā visiem pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu un veidot LiVelo kausu kā tradicionālas un ikgadējas riteņbraukšanas sacensības.

Selonia komandas braucējiem sekojoši rezultāti:

  • Gints Grinbergs (Viesītes novads) 14.vieta (V30)
  • Juris Kuzņecovs (Viesītes novads) 6.vieta (V50)
  • Niks Zlobins (Aknīste) 3.vieta (VZ 12-15 g.)
  • Juris Zlobins (Aknīste)16.vieta (V30)
  • Una Linde (Jēkabpils) 6.vieta (meitenes 6-8 g.)