Laipni lūgti Selonia velo mājas lapā

Sēlija, agrāk Sēla (latīņu: Selonia), vai Sēlenes zeme, saukta arī par Augšzemi ir kultūrvēsturisks novads Latvijā, kas ietver teritoriju no mūsdienu Jaunjelgavas un Neretas novada pie Zemgales robežas līdz pat Krāslavas novadam Baltkrievijas pierobežā.

Sergeja Mihaļeva piemiņas sacensības “Pavasara velobraukšana”

Riteņbraukšanas entuziasti maijā tiek aicināti piedalīties Sergeja Mihaļeva piemiņas sacensībās “Pavasara velobraukšana”, kas katru otrdienu, plkst. 18.00 risināsies Jēkabpils Mežaparkā. Pasākumu organizē ,,SELONIA VELO” un „JVS VELOSERVISS” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru.

Pusstundas velobrauciens 2021 1.kārta

10.septembrī tika dots starts Pusstundas velobraucienam 2021, kuru organizē „SELONIA VELO” un „JVS VELOSERVISS” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru. Pirmajā kārtā pulcējās 63 sportisti, lai noskaidrotu kurš varēs veikt vairāk apļus 30 minūšu laikā, ātrākais kungu ieskaitē bija Kristaps Daugavietis un ātrākā dāmu ieskaitē Dana Sila.
17. septembrī norisināsies jau otrā kārta, ierastajā laikā un vietā.
Lūgums, uz startu ierasties laicīgi. Iepriekšējā pieteikšanās tiks slēgta vienu dienu pirms starta.
Tiekamies Mežaparkā takās.

Tūrisma velo brauciens “Noķer saulrietu”

Nolikums

Radžu MTB takas 2021

Veselības dienas “Esi aktīvs!” Jēkabpils Tautas triatlons.

Trešdien, 26. jūnijā Jēkabpils Mežaparkā pozitīvā un aizraujošā gaisotnē notika veselības dienas “Esi aktīvs!” aktivitātes. Visvairāk dalībnieku pulcēja galvenais dienas notikums – Tautas triatlons, kurā komandas mērojās spēkiem peldēšanā, velobraukšanā un skriešanā. Pasākumu organizēja biedrība „Selonia Velo” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī”.

Selonia velokluba starti aprīlī

Šogad aprīļa mēnesī Selonia velokluba dalībnieki nostartējuši ar veiksmīgiem rezultātiem četrās velo sacensībās. Pirmās ikgadējās velosacensības norisinājās Tomē “MySport Tomes MTB maratons” šajā posmā startēja 5 dalībnieki no velokluba, godalgotās vietas Evita. B. startēja 50km sporta distancē grupā 1.vieta,sieviešu sporta distancē kopvērtējumā 1.vieta,Mareks.J. pusaudžu distancē 2.vieta.

SEB MTB riteņbraukšanas noslēguma sezonas apbalvošanas pasākums

Sestdien 10. novembrī Rīgā noritēja lielākā Latvijas seriāla riteņbraukšanas SEB MTB 2018 sezonas kopvērtējuma apbalvošanas pasākums. Šajā pasākumā tika godināti sezonas labākie MTB velo braucēji. Selonia velo klubu pārstāvēja divi dalībnieki Evita Bauska un Juris Kuzņecovs, izcīnot savās grupās godalgotās vietas. Juris.K ierindojās 2.vietā savā vecuma grupā, Evita. B ierindojās 3. Vietā savā vecuma grupā. Apsveicam dalībniekus ar godalgotajām vietām un vēlam veiksmīgu nākamo 2019. gada sezonu Selonia velo kluba dalībniekiem.

MTB Viesītes Mazbānīša Kauss 2018

3. jūnijā karstā, saulainā dienā Viesītē norisinājās MTB Viesītes Mazbānīša Kauss 2018. Sacensībās finiša līniju šķērsoja 116 dalībnieki. Šādām, vietējā mēroga, sacensībām tas ir liels skaits. Dalībnieki pārstāvēja dažādas velo komandas no daudzām Latvijas pilsētām, kā arī no kaimiņiem Lietuvas. Mērojās spēkiem trīs dažādas distancēs – Tautas brauciens – 17 km, Maratons – 50km, kā arī Bērnu distancē līdz 2.1 km. Pašiem mazākajiem bija mazais aplītis un lielākajiem bērniem attiecīgi no vecuma grupas 1,2 vai 3 lielie apļi.

SEB MTB maratons 2.posms Smiltene

Svētdien lieliskos laika apstākļos Smiltenē aizvadīts SEB MTB maratona jaunās sezonas otrais posms. Prestižajā “Toyota Hybrid” distancē uzvaras absolūtajā vērtējumā svinēja “Pulsaar” komandas sportists Oskars Muižnieks un “ZZK” vienības pārstāve Katrīna Jaunslaviete-Kipure. Tikmēr vērienīgajā “Virši – A” braucienā nepārspēti palika – Toms Dinsbergs un Santa Sanija Jurgena.

Maratons MTB Kresowe Lietuva

2018. gada 29.aprīlī norisinājās pie mūsu kaimiņiem Lietuvā Polijas starptautiskās MTB velo sacensības1.posms. Šī trase kopumā pulcēja aptuveni 400 dalībniekus no Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas un Latvijas. Maratona distance 52km un 30km tautas distance. Panevežā mūs sagaidīja saulaini laikapstākļi, trase smērā bija dinamiska, bez īpašiem kāpumiem, mazliet beigu daļā sakņainas takas un finiša galā sagaidīja divi kalni, kurus ne visiem izdevās uzbraukt. Selonia komandu pārstāvēja 5 dalībnieki, un divi no tiem izcīnīja godalgotas vietas.